Zadzwoń Sprzedaż: 603 755 034 Wynajem: 660 212 662

drukuj

Inwestycja w apartamenty nad morzem

Nowoczesny obiekt, zlokalizowany 200 metrów od piaszczystej plaży, tworzy zespół dwóch luksusowych budynków. Apartamentowiec Foka w Helu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i stanowi jedyną taką inwestycję w okolicy.

Opracowując plan inwestycji mieliśmy na uwadze zróżnicowanie przestrzenne przy zachowaniu najwyższych standardów. Pragnęliśmy zaoferować apartamenty na sprzedaż nad morzem, dostosowane do odmiennych potrzeb Klientów. W naszej ofercie dostępne są lokale jednopokojowe z efektownie wkomponowanym aneksem kuchennym, jak również wielopokojowe przestrzenie. Każdy apartament na sprzedaż posiada duży, ustawny balkon bądź taras. Wraz z nim inwestorzy otrzymują wyjątkową dekorację – niesamowity widok na Hel, cały Półwysep oraz całą Zatokę Gdańską. Uroku lokalizacji dodaje także niewielka odległość od zielonego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Wystrój wnętrz

Koncepcja estetyczna budynków wyróżnia się połączeniem stylu art’deco z elementami dekoracyjnymi oraz fasadą nawiązującą do architektury okrętowej. Przestrzenie recepcji, korytarzy oraz klatek schodowych wyróżnia luksusowy, elegancki wygląd. Udało nam się osiągnąć taki rezultat dzięki zastosowaniu dobrych gatunkowo materiałów i staranności wykończenia. Kolorystyka zachowana w tych przestrzeniach nawiązuje do lokalizacji – utrzymana jest w tonie ciepłych barw piasku plaży, czy skorup muszli.Apartamenty nad morzem umożliwiają podziwianie uroków Wybrzeża. Jednocześnie gwarantują unikalne warunki do kontemplowania przyrody otoczenia. Aranżacja wnętrz została dostosowana do architektury i wystroju całego budynku. Zadbano o stworzenie wyjątkowego klimatu w pomieszczeniach, pozwalającego ukoić zmysły i odprężyć się. W standardzie wykończenia apartamentów otrzymują Państwo:

Zachowanie najwyższego standardu, wnętrz dostępnych dla ogółu mieszkańców budynku, pozwala poczuć się wyjątkowo, a przy tym bezpiecznie. Mając na uwadze komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników stworzono optymalne ogrodzenie terenu. Ponadto apartamenty na sprzedaż uwzględniają możliwość korzystania z miejsc postojowych przed budynkiem oraz garaży. Mieszkańcy budynku, mają unikalną w całym Helu możliwość podziwiania panoramy z tarasu widokowego, znajdującego się na ostatnim piętrze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza inwestycja nad morzem w Helu odznacza się licznymi, ciekawymi rozwiązaniami. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi atutami naszej propozycji. Doskonała lokalizacja, możliwość korzystania z atrakcji okolicy oraz zalet unikalnego projektu sprawią, że będą Państwo tym miejscem zauroczeni i chętnie będą wracać do Apartamentowca Foka nad morzem.

Galeria naszych apartamentów