Zadzwoń Sprzedaż: 603 755 034 Wynajem: 660 212 662

drukuj

Inwestycja w apartamenty nad morzem

Nowoczesny obiekt, zlokalizowany 200 metrów od piaszczystej plaży, tworzy zespół dwóch luksusowych budynków. Apartamentowiec Foka w Helu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i stanowi jedyną taką inwestycję w apartamenty nad Morzem Bałtyckim w okolicy.

Opracowując plan inwestycji mieliśmy na uwadze zróżnicowanie przestrzenne przy zachowaniu najwyższych standardów. Pragnęliśmy zaoferować apartamenty na sprzedaż i wynajem nad Morzem Bałtyckim, dostosowane do odmiennych potrzeb Klientów. W naszej ofercie dostępne są lokale jednopokojowe z efektownie wkomponowanym aneksem kuchennym, jak również wielopokojowe przestrzenie. Każdy lokal wchodzący w skład naszej inwestycji posiada duży, ustawny balkon bądź taras. Wraz z nim inwestorzy i wynajmujący otrzymują wyjątkową dekorację - niesamowity widok na Hel, cały Półwysep oraz Zatokę Gdańską. Uroku lokalizacji nad Morzem Bałtyckim dodaje także niewielka odległość od zielonego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Wystrój wnętrz

Koncepcja estetyczna naszych inwestycji nad Morzem Bałtyckim na sprzedaż i wynajem wyróżnia się połączeniem stylu art'deco z elementami dekoracyjnymi oraz fasadą nawiązującą do architektury okrętowej. Przestrzenie recepcji, korytarzy oraz klatek schodowych wyróżnia luksusowy, elegancki wygląd. Udało nam się osiągnąć taki rezultat dzięki zastosowaniu dobrych gatunkowo materiałów i staranności wykończenia. Kolorystyka zachowana w całej inwestycji nawiązuje do lokalizacji - utrzymana jest w tonie ciepłych barw piasku plaży i skorup muszli.Dostępne na wynajem oraz na sprzedaż apartamenty nad Morzem Bałtyckim umożliwiają podziwianie uroków Wybrzeża. Jednocześnie gwarantują unikalne warunki do kontemplowania otaczającej je przyrody. Aranżacja wnętrz została dostosowana do architektury i wystroju całego budynku. Zadbano o stworzenie wyjątkowego klimatu w pomieszczeniach, pozwalającego ukoić zmysły i odprężyć się. W standardzie wykończenia każdego apartamentu dostępnego na sprzedaż i wynajem otrzymują Państwo:

Zachowanie najwyższego standardu wnętrz dostępnych dla ogółu mieszkańców budynku, pozwala poczuć się wyjątkowo, a przy tym bezpiecznie. Mając na uwadze komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników stworzono optymalne ogrodzenie inwestycji. Ponadto apartamenty na wynajem i sprzedaż uwzględniają możliwość korzystania z miejsc postojowych przed budynkiem oraz z garaży. Mieszkańcy budynku mają, unikalną w całym Helu, możliwość podziwiania panoramy z tarasu widokowego, znajdującego się na ostatnim piętrze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą obiektów na sprzedaż oraz na wynajem. Oferowana przez nas inwestycja w apartamenty nad Morzem Bałtyckim w Helu odznacza się licznymi, ciekawymi rozwiązaniami. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi atutami naszej propozycji na sprzedaż i wynajem. Doskonała lokalizacja, możliwość korzystania z atrakcji okolicy oraz zalet unikalnego projektu sprawią, że będą Państwo tym miejscem zauroczeni i chętnie będą wracać do Apartamentowca Foka w Helu nad Morzem Bałtyckim.

Galeria naszych apartamentów