Zadzwoń Sprzedaż: 603 755 034 Wynajem: 660 212 662

drukuj

Sprzedaż apartamentów nad morzem

Mądre inwestycje przynoszą realne korzyści. Tym lepiej, im więcej ich jest! Oferta spółki JHM Development S.A. to apartamenty na sprzedaż na Helu. Inwestycje pozwalają na luksusowy wypoczynek na własnych warunkach, a także na czerpanie korzyści z ich wynajmu.

Hel to prestiżowa lokalizacja na mapie polskich kurortów wypoczynkowych nad Morzem Bałtyckim. Do Letniej Rezydencji Prezydenta przyjeżdżali m.in. Aleksander Kwaśniewski oraz Lech Kaczyński. W czasie swojego pobytu w Polsce gościli tu także Angela Merkel oraz George W. Bush. Letnia Rezydencja Prezydenta RP nie przez przypadek mieści się w Helu nad morzem. Nieprzypadkowo też lokalizację tę wybrał JHM Development S.A. Apartamenty na sprzedaż, znajdujące się w Apartamentowcu Foka, gwarantują łatwy i szybki dostęp do najciekawszych miejsc Półwyspu, jak też szybki dojazd do trójmiasta. Dodatkowym atutem jest malownicze otoczenie obiektu.

Zakup lokalu z naszej oferty jest gwarancją wypoczynku w wysokich standardach. Luksusowe wyposażenie oraz doskonała lokalizacja nad morzem, czynią z naszych apartamentów atrakcyjną propozycję na wynajem. Właściciel może na własnych zasadach dokonywać wynajmu obiektu, w dogodnych terminach. Stanowi to dodatkowe, regularne źródło dochodu.

Nasza inwestycja oferuje apartamenty na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie lokale zostały starannie zaprojektowane. Mając na uwadze inwestorów, poszukujących rozwiązań "od zaraz", JHM DEVELOPMENT przygotowała kilka propozycji lokali kompleksowo wyposażonych – idealnych do zamieszkania lub do wynajęcia.

Nie zwlekaj! Możesz sprawdzić naszą ofertę już teraz!

Aby zapoznać się z naszą ofertą, prosimy wybrać jeden z budynków:


ul. Steyera 16 A
ul. Steyera 16 B
Galeria