Zadzwoń Sprzedaż: 603 755 034 Wynajem: 660 212 662

drukuj

Sprzedaż apartamentów nad morzem

Mądre inwestycje przynoszą realne korzyści. Tym lepiej, im więcej ich jest! Oferta spółki JHM Development S.A. to apartamenty na Helu na sprzedaż. Inwestycje pozwalają na luksusowy wypoczynek na własnych warunkach, a także na czerpanie korzyści z ich wynajmu.

Hel to prestiżowa lokalizacja na mapie polskich kurortów wypoczynkowych nad Morzem Bałtyckim. Do Letniej Rezydencji Prezydenta przyjeżdżali m.in. Aleksander Kwaśniewski oraz Lech Kaczyński. W czasie swojego pobytu w Polsce gościli tu także Angela Merkel oraz George W. Bush. Letnia Rezydencja Prezydenta RP nie bez powodu mieści się w Helu. Nieprzypadkowo też lokalizację tę wybrał JHM Development S.A. Apartamenty na sprzedaż nad morzem, znajdujące się w naszym obiekcie, gwarantują łatwy i szybki dostęp do najciekawszych miejsc Półwyspu, a także szybki dojazd do Trójmiasta. Dodatkowym atutem jest malownicze otoczenie obiektu.

Zakup lokalu na Helu z naszej oferty jest gwarancją wypoczynku w wysokich standardach. Luksusowe wyposażenie oraz doskonała lokalizacja nad morzem czynią z naszych apartamentów atrakcyjną propozycję na wynajem. Właściciel może na własnych zasadach dokonywać wynajmu obiektu, w dogodnych terminach. Stanowi to dodatkowe, regularne źródło dochodu.

Nasza inwestycja oferuje sprzedaż apartamentów nad morzem o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie z nich powstały na bazie profesjonalnego projektu. Nasze propozycje są doskonałe zarówno do zamieszkania, jak i do wynajęcia osobom trzecim. To idealna propozycja dla inwestorów, którym zależy na w pełni wyposażonych obiektach na sprzedaż.

Nie zwlekaj! Możesz sprawdzić naszą ofertę już teraz!

Aby zapoznać się z naszą ofertą, prosimy wybrać jeden z budynków:


ul. Steyera 16 A
ul. Steyera 16 B
Galeria