->

Zadzwoń Sprzedaż: 603 755 034 Wynajem: 660 212 662

drukuj

Wynajem apartamentów nad morzem

Urlop nad morzem? Weekend za miastem? Zarezerwuj już teraz noclegi na wakacje! Każda okazja jest dobra do spędzenia wolnych chwil na relaksie w komfortowych warunkach. Wynajem apartamentów nad morzem to idealny pretekst, aby dać sobie chwilę wytchnienia od gwaru miasta i codziennych obowiązków. To gwarancja udanego wypoczynku w malowniczym otoczeniu Helu.

Proponujemy na wynajem apartamenty nad morzem w wysokim standardzie. Lokale znajdują się w nowoczesnym obiekcie przy ulicy Steyera 16B. Położenie gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych punktów turystycznych regionu. Z drugiej strony zapewnia ciszę i spokój, pozwalając na głęboki wypoczynek.

Wynajem apartamentów nad morzem stał się możliwy dzięki podpisaniu przez nas intratnej umowy z firmą Sun&Snow. Jest to rozpoznawalna, prestiżowa marka w branży nieruchomości w sektorze zarządzania luksusowymi lokalami mieszkalnymi. Dzięki tej współpracy otrzymaliśmy możliwość zaoferowania naszym Klientom wypoczynku w najbardziej prestiżowej lokalizacji na Helu.

Dysponujemy 52 lokalami do wynajęcia. Są to niezależne mieszkania, zapewniające poczucie intymności i prywatności. Przestronne, jasne wnętrza urządzone zostały w najwyższym standardzie. Wyposażenie gwarantuje komfortowe warunki podczas pobytu. Ekskluzywne lokale różnią się wielkością metrażu oraz układem pomieszczeń. Dostosowane są do różnej liczby gości, ich wieku oraz wymagań.

Rezerwacji Apartamentów Foka mogą Państwo dokonać za pośrednictwem Sun&Snow www.sunandsnow.pl/hel, tel. 660 212 662, e-mail: hel@sunandsnow.pl.

Apartament 1 POKOJOWY DLA 2 OSÓB
Apartament	1 pokojowy dla 2 osób
Apartament 1 POKOJOWY DLA 3 OSÓB
Apartament	1 pokojowy dla 3 osób
Apartament 1 POKOJOWY DLA 4 OSÓB
Apartament	1 pokojowy dla 4 osób
Apartament 2 POKOJOWY DLA 3 OSÓB
Apartament	2 pokojowy dla 3 osób
Apartament 2 POKOJOWY DLA 4 OSÓB
Apartament	2 pokojowy dla 4 osób
Apartament 2 POKOJOWY DLA 5 OSÓB
Apartament 2 pokojowy dla 5 osób

Galeria